Hydromasážní bylinné koupele olejové  
Ceník koupelí  
Olejová koupel Arnika Používá se jako antiflogistikum, při kožní desinfekci, při bércových vředech, vhodná při zánětech, otocích a svalovém revmatismu, při kloubních potížích, mírní záněty a uvolňuje křeče.
Olejová koupel Meduňka Uvolňující a harmonizující, ulevuje při migrénách, depresích, pomáhá při pohmožděninách, otocích a na místech postižených revmatismem. Je vhodná při nespavosti, odstraňuje únavu, zpomaluje dýchání.
Olejová koupel Rozmarýna Zklidňuje a působí proti stresu, pomáhá při vyčerpání, podporuje krevní oběh, působí proti revmatismu, zánětům a křečím
Olejová koupel Svaly a klouby Koupelový olej pro klouby a svaly je vyroben v lékopisné kvalitě s obsahem extraktů z borovic a účinné látky salicylátu. Tato účinná látka spolu s teplou vodou podporuje prokrvování pleti a povzbuzuje krevní oběh.
Olejová koupel 31 bylin Směs nejčistších éterických olejů, získaných z 31 bylin. Vhodné při bolestech kloubů a svalů, páteře a růstové bolesti, při revmatismu artritidě a dně, pro odplavení únavy po námaze či sportu, uklidnění při stresu, bolesti hlavy, při zánětech močových cest, problémech s prostatou a vaginálních potížích ...
Olejová koupel Sibiřská jedle Při nachlazení, podporuje vykašlávání, uvolňuje hleny, mírní bolesti svalů, záněty kloubů, vhodná při artritidě, revmatismu, při apatii a celkové slabosti, k získání lepší nálady a koncentraci.
Hydromasážní Speciální koupele Ceník koupelí
Koupel v živé magnéziové soli Živou sůl doporučujeme využívat hlavně při kožních, revmatických a zánětlivých problémech, kožní onemocnění (psoriáza, chronické ekzémy, akné, ichtióza, zánětlivé onemocnění kůže), revmatizmu a artritidě (běchtěrevova choroba, osteoporóza)  cévních a nervových problémech (neurastenie)  pomáhá ženám v klimaktériu  srdečně – cévních onemocněních (ateroskleróza, hypertonie) pomáhá léčit ženské pohlavní orgány (záněty, hormonální poruchy)
Koupel v termální jodobromové minerální soli Při poúrazových stavech pohybového ústrojí, pohmožděninách, krevních podlitinách, zlomeninách, proleženinách, gyn. Onemocněních, zánětech vaječníku, dělohy, klimakteriu, inkontinenci, premenstruačním syndromu, hypertenzi (VKT), revmatických onemocněních, artrźe , Bechtěrevově chorobě, respirační onemocnění - chronický zánět horních cest dýchacích, astmatu, chronické rýmě, urologické záněty, kožní onemocnění - lupenky, ekzémy, ichtióza, akné, atopických dermatitidách, pocení, při poruchách spánku, nedostatku jodu, při únavě a stresu
Koupel v himalájské soli Je vytěžená z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi z jihozápadních fosílií Himalájí. Obsahuje všechny přírodní minerály, které při koupeli tělo vstřebává. Napomáhá řešit kožní problémy, záněty pokožky, snižovat nadváhu, probouzí vlastní léčivou sílu těla, přináší nejvyšší stupěň uvolnění.
Rašelinová koupel Rageneračně - relaxační koupel s decentní vůní působí blahodárně na tělo i mysl. Aktivní látky s minerály uvolňují svaly a tkáně, stimulují přirozený cyklus organismu a podporují tak regeneraci a hojení.Vhodná při subakutních a chronických stavech revmatického a traumatického původu, artróze, svalových kontrakturách, bolestech kloubů, otocích, při únavě